SETER SZKOCKI GORDON miot "I" 01.02.2020

 W hodowli BLACK IVY 1 lutego 2020r, przyszły na świat szczeniaczki setera szkockiego,

6 chłopców i 6 dziewczynek
Ojcem miotu jest pies sprowadzony z Włoch, z hodowli znanej od lat na całym świecie

LUDSTAR LINDBERGH ‘Charlie’,
wśród jego tytulów wymienić można:
Młodzieżowe Zwycięstwo Europy
Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu
Młodzieżowe Zwycięstwo Czeskiego Klubu
Charlie jest również Championem Polski oraz Litwy
Mamą tych uroczych maluchów została CARMEN Black Ivy, suczka urodzona w naszej hodowli, jest to jej drugi miot, jest suką, która nie miewa złych humorów i jest zawsze gotowa na wszystko , czynnie polująca, również jako pies podsokoli.
Na jej koncie możemy znaleść
Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu,
Młodzieżowy Championat Polski
oraz dorosły Chamionat Polski,
dyplom pierwszego stopnia z prób polowych,
dyplomy z Field Trialsów
oraz Certyfikat Użytkowości FCI
Rodzice szczeniąt mają prawidłowy zgryz, są wolni od dyspalzji stawów biodrowych, są przebadani pod kątem postepujacego zaniku siatkówki (PRA rcd4)
W naszym domu setery mamy od 20 lat, pierwsze szczeniaki witaliśmy ponad 10 lat temu, Jako hodowla mamy duże doświadczenie w zakresie wychowania i opieki nad maleństwami . na przestrzeni tej dekady w naszej hodowli urodziło się wiele utytułowanych psów miedzy innymi Zwycięzca Świata, Młodzieżowy Zwycięzca Świata, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, V-ce Zwyciezca Świata,V -ce Zwyciezca Europy , psy nasze i psy z naszej hodowli wielokrotnie stawały na najwyższych podiach wystaw międzynarodowych I klubowych. Psy, które mieszkają ze mną w domu są rownież psami sprawdzającymi się jako psy użytkowe i posiadają certyfikaty użytkowości
Przykładamy ogromnych starań, aby maluchy były zdrowe i zsocjalizowane, Nasze szczenięta odchowywane są w domu, mają stały kontakt z ludżmi oraz innymi dorosłymi psami, staramy się zawsze dobierać szczeniaczki charakterami do ich przyszłych właścicieli.
Maluchy będą mogły jechać do nowych domów na początku kwietnia, w tym czasie będą 3x odrobaczone I dwa razy zaszczepione, będą posiadały wyprawkę, książeczkę zdrowia, chip, metrykę upoważniającą do wydania imiennego rodowodu w Związku Kynologicznym w Polsce